Workshopy

PRO FOTOGRAFY A FOTOGRAFKY
Alice Vysušilová svatební a rodinná fotografka

Ahoj, jsem Alice.

Svatební, rodinná a portrétní fotografka, která se rozhodla předávat své znalosti a zkušenosti na individuálních i skupinových workshopech pro fotografy. 

Pořádat workshopy bylo jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v mém životě fotografky. Nejen, že mi umožňuje poznávat nové a nadšené duše ve světě fotografie, ale především jsem mohla začít budovat přátelsky založenou fotografickou komunitu, rozvíjet její talent a pomáhat ji, jak vykročit na této cestě správnou nohou kupředu. 

Každý workshop je protkaný osobitými příběhy, jež jsou plné společných témat, která nás tolik spojují, ale zároveň určují i individualitu naší tvorby v tomto světě.  Je pro mě velmi důležité tuto diverzitu vnímat, a co nejvíce tě v ní podpořit, protože to je to, co tě může v tomhle světě dostat na výsluní. 

Po mnoha uspořádaných workshopech vím, že možnost předat vše, co jsem se dodnes naučila pomáhá rozvíjet nejen tebe, ale i mě. Proto ti na našich setkáních předám maximum informací a praktických tipů, které ke své vysněné práci budeš potřebovat.

Podívej se jaké varianty ti nabízím a pokud bys měl/a případně zájem o nabídku,  připravenou přímo tobě na míru, napiš mi.

Balíček “SILVER”

Cena 4.500,-

Pro fotografy a fotografky nabízím individuální fotografický workshop, který je soustředěný přímo na potřeby daného jedince.

V rámci balíčku “SILVER” nás čeká jedno osobní setkání, které trvá zhruba 3 hodiny a následný on-line hovor (30min).

Tématem individuálního workshopu mohou být SVATBY/PORTRÉTY či PRÁCE S FOTOAPARÁTEM (včetně jeho nastavení), popřípadě cokoliv jiného, co by tě ve světě fotografie mohlo zajímat.

Součástí tohoto kurzu je i vytištěná teorie, kterou ode mě obdržíš a budeš se tedy k informacím z kurzu kdykoliv vrátit.

V rámci kurzu zvládneme teoretickou část, kdy si nad šálkem dobrého čaje či kávy popovídáme o daném tématu, které bude doplněné i o kapitolu marketingu, mého workflow a všech tipů a rad, které jsem dodnes nasbírala. Potom tě v rámci praxe propojím s modelkou či modely, se kterými vyrazíme do terénu fotit. Zde sám/sama uvidíš, jak v terénu vybírám lokalitu na focení, pracuji s přirozeným světlem a komunikuji s modely.

Jakmile se setkáš s nějakou nesnází během focení, můžeme ji hned na místě vyřešit a vysvětlit si, jak se některým situacím do budoucna vyvarovat.

Závěrem kurzu bude online hovor, kdy vybereme pár svých fotek z praktické části a okomentujeme si, jak jsi si poradil/a s jejich úpravou, a co by se na nich případně dalo vylepšit.

Pokud cítíš, že bys tohoto kurzu byl/a ráda součástí a znal/a více informací, ozvi se mi pomocí formuláře na webu.

Alice Vysušilová svatební a rodinná fotografka
Alice Vysušilová svatební a rodinná fotografka

Balíček “GOLD”

Cena 9.000,-

Dovol mi, abych tě pozvala na intenzivnější a hlubší verzi individuálního workshopu. Balíček “GOLD” je stvořen pro ty fotografy a fotografky, kteří si přejí prohloubit svou znalost v oblasti práce s fotoaparátem, klienty a rovněž následnou úpravou fotek.

Najdeš nejen odpovědi na své otázky, ale především energii a odvahu na to, jak se vydat vlastní cestou a věř mi, stojí to za to.

Kurz se skládá ze dvou osobních setkání, mezi kterými bude čas na integraci nových informací a splnění praktických zadání, která obdržíš. Jejich plnění je důležité, protože se při něm mohou objevit nová či již zapomenutá témata, která budeš potřebovat více probrat, abys je mohl/a lépe pochopit a následně v praxi umět použít.

Součástí tohoto kurzu je i vytištěná teorie, kterou ode mě obdržíš a budeš se tedy k informacím z kurzu kdykoliv vrátit.

Během prvního setkání si nad šálkem dobrého čaje či kávy popovídáme o daném tématu, na které bude workshop zaměřen. Bude doplněné i o kapitolu marketingu, mého workflow a všech tipů a rad, které jsem dodnes nasbírala. Obdržíš pár úkolů, které mi dovolí nahlédnout na to, jak k focení přistupuješ a v čem spočívá tvá jedinečnost.

Mezi setkáními si naplánujeme online hovor, kdy vybereme termín dalšího setkání a zároveň se zaměříme na výsledek úkolů, které jsi ode mě obdržel/a a okomentujeme si, jak jsi si poradil/a s jejich plněním, a co by se na nich případně dalo vylepšit. Tyto poznatky budou velice důležité pro zakončení našeho kurzu. A proč?

Protože druhé setkání spočívá v tom, že tě v rámci praxe propojím s modelkou či modely, se kterými vyrazíme do terénu fotit. Nejdříve budeš mít celou situaci plně pod kontrolou a nechám pracovat tebe abych mohla přihlížet tomu, jak si v praxi vedeš. Jakmile se setkáš s nějakou nesnází během focení, můžeme ji hned na místě vyřešit a vysvětlit si, jak se některým situacím do budoucna vyvarovat. Poté ti ukážu, jak já v terénu vybírám lokalitu na focení, pracuji s přirozeným světlem a komunikuji s modely. 

Zakončením celého kurzu je úprava výsledných fotografií, a to buď on-line a nebo osobně. Ukážu ti, jak své fotografie upravuji a zjistíš, že to vlastně žádná věda není, alespoň dle mého přístupu a stylu úpravy..

Pokud cítíš, že bys tohoto kurzu byl/a ráda součástí a znal/a více informací, ozvi se mi pomocí formuláře na webu.

Skupinový workshop “GOLDEN GROUP”

max. 6 účastníků
Cena při plné kapacitě za účastníka 3 000,-

Dovolte mi, abych vás pozvala na intenzivní skupinový workshop, kde je kladen důraz na individualitu tvorby každého z nás a je k ní s respektem nahlíženo.

Balíček “GOLDEN GROUP” je stvořen pro ty fotografy a fotografky, kteří si přejí prohloubit svou znalost v oblasti práce s fotoaparátem, klienty a následnou úpravou fotek.

Pro ty, kteří si přejí zažít pocit bezpečného prostoru s člověkem, se kterým mohou probrat všechna témata, která jim ve světě fotografie působí trable. Najdete nejen odpovědi na své otázky, ale především energii a odvahu na to, jak se vydat vlastní cestou a věřte mi, stojí to za to. 

Balíček je programem velmi podobný jako verze “GOLD” individuálního workshopu, jen je přizpůsobený pro potřeby více jedinců a je finančně dostupnější.

Kurz se skládá ze dvou osobních setkání, mezi kterými bude čas na integraci nových informací a zamyšlení se nad pár úkoly, které mi dovolí nahlédnout na to, jak k focení přistupujete a v čem spočívá vaše jedinečnost.

Během prvního setkání si nad šálkem dobrého čaje či kávy popovídáme o daném tématu, na které bude workshop zaměřen. Bude doplněné i o kapitolu marketingu, mého workflow a všech tipů a rad, které jsem dodnes nasbírala. 

Druhé setkání spočívá v tom, že vás v rámci praxe propojím s modelkou či modely, se kterými vyrazíme do terénu fotit. Zde uvidíte, jak v terénu vybírám lokalitu na focení, pracuji s přirozeným světlem a komunikuji s modely. Budete mít prostor pro návrhy, jak lokalitu změnit popřípadě, jak modelku či modely nastavit. Celkově budu pozorovat, jak si v praxi vedete. Jakmile se setkáte s nějakou nesnází během focení, můžeme ji hned na místě vyřešit a vysvětlit si, jak se některým situacím do budoucna vyvarovat.

Zakončením celého kurzu je úprava výsledných fotografií, a to buď on-line. Ukážu vám, jak své fotografie upravuji a zjistíte, že to vlastně žádná věda není, alespoň dle mého přístupu a stylu úpravy.

Pokud cítíš, že bys tohoto kurzu byl/a ráda součástí a znal/a více informací, ozvi se mi pomocí formuláře na webu.

Alice Vysušilová svatební a rodinná fotografka

Zpětná vazba od účastnic

Fotografický workshop s Alicí jsem si moc užila🥰. Alice mi pomohla se získáním informací, které mi jako začínající fotografce chyběly, byla připravena na všechny mé dotazy 😊. Teoretická i praktická část workshopu byla jednoduše skvělá ❤️. Oceňuji velmi individuální přístup a super atmosféru během celého workshopu. Alice domluvila velmi milou modelku a vedla mě celým procesem od komunikace, po výběr outfitů na focení, až po samotné focení 😊. Dala prostor mé kreativitě a na závěr mi pomohla doporučit techniku, která posune mé fotky na lepší úroveň. Velmi doporučuji všemi deseti 🥰.

Lujza Kovalčíková

Workshop s Ali je skvělý nakopávač. Z Ali srší pohoda a pozitivní energie, takže i kdyby člověk nechtěl, tak odejde s úsměvem. Všechno zařídila — modelku, místo a čas, přizpůsobila se mým potřebám a tomu, co bych chtěla zlepšit. Nechala mi velký prostor pro focení, dala mi praktické rady ohledně místa, nastavení foťáku a pózování. Sama se občas přidala k focení a vidět ji pracovat s modelkou a s jejími nápady mi rozšířilo obzory a kreativitu. 🌺 Takže to nebylo jen nějaké “tady máš modelku a teď foť,” ale našla zlatý střed mezi tím, kdy mě nechat fotit, a kdy se do toho vložit.

Kromě focení jsme probrali i spoustu jiných věcí, atmosféra byla celou dobu uvolněná, podporovala mě a hodně mě motivovala. Ali je člověk, který vás nikdy nebude soudit a zodpoví všechny vaše otázky (i ty, o kterých jste nevěděli, že je máte) , na které zná odpověď, a zároveň se nebojí přiznat, pokud něco neví, na nic si před nikým nehraje. Nechala mě i vyzkoušet si její techniku, což mi také moc pomohlo rozšířit si obzory, jelikož technický člověk vůbec nejsem. Velké díky za tuhle příležitost 🤍

Blanka Zímová

Svatební fotografka Alice Vysušilová

Píšu trošku z jiné pozice než běžný klient, jako fotograf. Když Ali zveřejnila, že bude pořádat workshop, řekla jsem si yes, do toho musím jít. Napsala jsem, jestli by bylo možné ho přizpůsobit oblasti, ve které se chci zlepšit — svatební fotografie. Ali mi vyšla ve všem vstříc, probrala se mnou teorii, slíbila mi modely, abychom to hned společně převedly do praxe a ještě mi slíbila, že si s ní můžu jít zkusit nafotit svatbu. Fakt masakr, kdo to myslíte s focením vážně, jste na začátku a nevíte už kudy kam, jestli oslovit fotografy, nevěsty nebo koho vlastně, napište Ali a ona vám tu cestičku pomůže trošku vyšlapat. 🤍

Veronika Ladková

POJĎME POSUNOUT VAŠE FOCENÍ NA DALŠÍ ÚROVEŇ